Опитування

Оцініть новий дизайн веб-сайту

Loading ... Loading ...

Саме такою темою були поєднані заходи семінару-практикуму вчителів початкових класів Волочиської ОТГ, що проведений на базі Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 24 січня 2018 року.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головною її метою є створення школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це має бути школа, до якої приємно буде ходити учням. Тут прислухатимуться до їхньої думки, вчитимуть критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Усі педагогічні спільноти України пильно стежать за тими вимогами та змінами, котрі апробуються у школах-пілотниках впродовж 2017-2018 навчального року. Саме з метою висвітлення пропозицій та робочих проблем організації освітнього середовища для першокласника створено на сьогодні освітні платформи, сайти,блоги; організовано самоосвітній простір учителя в он-лайн режимі. Кожен небайдужий педагог готує себе до роботи у першому класі 2018-2019 н.р.

Не стоять осторонь і колеги-початківці нашого навчального закладу. Тому використовують у роботі фрагментарно нові вимоги, форми організації навчальної діяльності учнів, забезпечують мотивацію до навчання своїх вихованців. Тими та іншими знаннями, ідеями і підходами ми поділились на семінарі-практикумі. Двері нашого закладу завжди відчинені, а ми готові до спілкування з колегами.

Вдячні методичному кабінету відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради за методичний супровід навчального процесу, міській раді за сприяння у створенні комфортного освітнього середовища в рамках Нової української школи.

VIDEO

Volochys’k:
Корисні посилання

mon

mon

mon

mon

mon

mon

mon

Архів публікацій