Опитування

Оцініть новий дизайн веб-сайту

Loading ... Loading ...

Ми живемо на Поділлі в золотій стороні,

Де джерела цілющі повнять сили землі,

Де у травах похилих зерноокий ромен,

Де нев’януча слава тихо світить з легенд.

Одним із важливих завдань сучасного освітнього простору є розвиток у підростаючого покоління історичної та полікультурної компетентності, що пропагує виховання загальнолюдських цінностей: чуйності, співчуття, доброти, милосердя, уваги та поваги до рідних, старших людей, товаришів, друзів.

В процесі пошуково–дослідницької роботи учнів передбачено вивчати історичну та культурну спадщину свого народу, свого рідного міста, вивчати народні звичаї, традиції та відновити їх у своїх родинах. Виховувати почуття гідності та любові до рідного краю.

Ці завдання передбачає гра-подорож з молодшими школярами „Подоляночкаˮ. В цьому навчальному році шкільна подільська родина поповнилась великою кількістю другокласників, що взяли обіцянку виконувати правила гри, шанувати традиції і звичаї.

Презентацією даного проекту стало театралізоване свято Прийому в подолята. Кожен клас підготував та успішно реалізував інсценізацію української народної казки на І зупинці „Казкова торбинаˮ.

Як і щорічно приміщення актового залу було вщент переповнене глядачем із числа однокласників, батьків, старших членів родини подолят. До завершення свята у кожного вигравали на грудях веселкові кутасики- символ приналежності подолят.

Ми віримо у ваші обіцянки, юні подолята. Майбутнє нашої держави за вами. Навчайтеся, творіть, бережіть! Будьте успішними завжди і всюди!

 

Заступник директора

 з НВР Швалюк Л.В.

Фото

Volochys’k:
Корисні посилання

mon

mon

mon

mon

mon

mon

mon

Архів публікацій