Опитування

Оцініть новий дизайн веб-сайту

Loading ... Loading ...

11-osinnij-bal2010

В уявленні багатьох людей осінь має сумне обличчя. Але не такої думки учні Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст.№1. Сумувати в осінню пору їм не до снаги. Осінь принесла їм усім справжнє свято.

Протягом трьох днів , з 5 по 8 жовтня 2010 року, у нашій школі проходило традиційне «Свято Осені», якого з нетерпінням чекали всі класні колективи. Вже зібрано весь урожай у садах, городах, а осінь продовжує милувати око щедрістю фарб та багатством природного матеріалу.

До учнів початкової школи завітав у гості Урожай із веселими танцями, загадками та конкурсами. Із уст маленьких  школяриків звучала подяка працьовитим рукам, які виростили щедрий урожай зерна, овочів та фруктів. Прикрасою виступу був духмяний коровай на вишитому рушнику, як символ достатку та благополуччя кожної української родини.

Свято для учнів 5-8 класів проходило під назвою «Осіннє різнобарв’я». Кожен класний колектив виготовляв композицію із щедрого природного матеріалу та готував відповідний захист. Чого тут тільки не було: композиції із квітів, овочів та фруктів, а захист приніс естетичну насолоду учасникам та гостям свята.

Кульмінацією свята став «Осінній бал» для учнів 9-11класів, який вибухнув феєрверком гумору, сучасної пісні та танцю. Випускники згадували роки навчання у школі, з острахом зазирали в майбутнє, а головне – раділи тому, що доля звела їх в один клас, який став їм другою сім’єю, де кожен став індивідуальністю, особистістю із своїми звичками та талантами. Звучали слова подяки рідній школі, вчителям-предметникам. Із особливою вдячністю звертались до своїх класних керівників, які протягом 7 років були з ними поруч. В кінці свята всі одинадцятикласники злилися в єдиний хоровод, як символ єднання і нерозривної шкільної дружби.

По-осінньому щедрим на учнівські таланти, гумор, жарти, сміх видалось традиційне свято для вихованців та педагогів школи.

Заступник директора з виховної роботи Футорська І.Ю.

 

Переглянути фото

Volochys’k:
Корисні посилання

mon

mon

mon

mon

mon

mon

mon

Архів публікацій