Опитування

Оцініть новий дизайн веб-сайту

Loading ... Loading ...

2-podoljata2010

Красо України, Поділля… Так писала про наш край, милуючись його краєвидами, Леся Українка. Історичне минуле Поділля, синівська любов до його культури, людей і їх повсякденні клопоти та устремління – одні із важливих завдань формування підростаючого покоління національно свідомим, із визначеною  громадянською позицією.

 Отож, недарма початкова школа з метою залучення дітей до краєзнавства  об’єднує учнів 2-их-4-их класів у гру-подорож “Подоляночка“. Цього разу гостина у Подоляночки незвичайна, святкова, бо у велику подільську родину влились найменші учасники, учні 2-их класів. Свято “Прийому у подолята“ зібрало велику аудиторію учнів, вчителів, батьків, гостей. Святковий піднесений настрій, українські строї, інтер’єр української світлиці доповнили атмосферу загальношкільного свята. Присутні зуміли переконатися у знанні учнями умов та правил гри-подорожі. Заслужено отримали подолята символи приналежності подолят – жовто-блакитні кутасики. А прикріпити у святковій обстановці їх випала честь найуспішнішим та найактивнішим подолятам 4-их класів. Привітання зі святом пролунали від заступника директора Швалюк Л.В. А музичним дарунком юним подолятам стали пісні у виконанні учениць 4-Б класу Ткачук Ілони та 3-В класу Сеник Яни.

 Перша сходинка гри “Казкова торбинка“ яскраво виражена у театралізації українських народних казок. Неперевершеними акторами виявились учні 2-А класу із соціально-побутовою казкою “Ріпка“ та учні 2-Б класу із казкою про тварин “Рукавичка“. Порадували глядача яскравим костюмами, невимушеною грою та імпровізацією.

 Кульмінацією свята стало виконання  “Пісні веселкової“, що давно стала гімном подолят. А й справді, козацькому роду нема переводу, бо з пращурів ми козаки….

 Педагог-організатор Ткачук С.В.

Переглянути фото

Volochys’k:
Корисні посилання

mon

mon

mon

mon

mon

mon

mon

Архів публікацій