Опитування

Оцініть новий дизайн веб-сайту

Loading ... Loading ...

phoca_thumb_l_IMG_4064

Адаптація- відповідальний етап у житті майбутнього школяра, його вчителів та батьків, адже в цей час дитина приймає й опановує шкільні норми, у неї формується інтерес до шкільного життя, зміцнюється віра у власні сили, виявляються нові уміння, що супроводжують процес дорослішання. Отже, очікування дитини, яка вперше йде до школи, сповнені надій і тривог.

 Ось чому особливо актуальним постає завдання організації спеціальних вступних занять, що дозволяють учителеві встановити позитивний емоційний контакт із дітьми та їхніми батьками, створити найбільш сприятливі умови для психологічної та фізіологічної адаптації майбутніх першокласників до шкільного життя.

 Над реалізацією усіх вказаних завдань та вирішення загальних проблем покликана працювати початкова школа. Вже стало традиційним у стінах загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведення Дня відкритих дверей для майбутніх першокласників, що скликав цьогоріч усіх бажаючих у вівторок 28 вересня 2011 року. У вечірню пору навчальний заклад переповнили дитячі голоси, допитливі оченята цікаво та замріяно споглядали побачене, а батьки уважно обмірковували почуту інформацію. Презентував школу директор О.В.Пересунько. З його повідомлення усі учасники зустрічі дізналися про успіхи, досягнення, конкурентоспроможність Волочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та перспективи надання жителям міста освітніх послуг на майбутнє. Ближче із проблемами організації навчально-виховного процесу в початковій школі познайомила заступник директора з навчально-виховної роботи Л.В.Швалюк. Тут батьки мали можливість познайомитися ближче із вчителями, що проводять набір учнів до 1 класу на 2012-2013 навчальний рік. Люб’язно поділилися досвідом шкільного життя, своїми досягненнями та проблемами з майбутніми першокласниками учні 2-их класів через художнє слово та дитячу пісню. Захоплено зустрів зал учасників клубу сучасного танцю “Фламінго”. А керівник колективу Г.В.Химич у короткому хореографічному колажі зуміла презентувати різножанрові напрямки роботи з дітьми.

 Продовжила урочисту частину свята подорож школою. Прямуючи групами за своїми майбутніми вчителями, діти познайомилися із можливостями сучасного кабінету біології через навчальну гру з вчителем І.М.Паук., спільно з батьками склали випробування на знання дитячих та українських народних пісень за допомогою вчителя музики Л.О.Голдасевич, пограли в інтерактивні ігри з вчителями Н.А.Казанішеною, Л.Л Смілянець, Л.П. Бенюк, В.О. Шустіцька, Л.Е. Щенсневич. Подолавши маршрут подорожі, діти дісталися до класних приміщень майбутніх вчителів, де мали можливість познайомитись з майбутніми однокласниками.

 Свято-це завжди приємно, яскраво і захоплююче. А за ним наступають важкі трудові будні. Вони не полишили і наших майбутніх першокласників. Попереду підготовчі заняття, адаптація у шкільне життя. Бо невпинно минає час і не за горами той день, коли у квітковому різнобарв’ї першовересня доведеться переступити шкільний поріг справжнім першокласником. Тож, бажаємо тобі успіху, дошколярику! Чекаємо радо у стінах рідної школи!

 Заступник директора з навчально-виховної роботи Л.В.Швалюк

 

Volochys’k:
Корисні посилання

mon

mon

mon

mon

mon

mon

mon

Архів публікацій