Опитування

Оцініть новий дизайн веб-сайту

Loading ... Loading ...

У кожній класній родині є багато традиційних свят. Без участі моїх талановитих дітей не проходять у школі виховні заходи, конкурси. Брати участь у різноманітних конкурсах – наше хоббі. Адже мої мудреці, учні 4-А класу, чудово декламують вірші, займаються вокалом, народними і бальними танцями.

У класі 10 дівчаток, кожна з яких вишукана перлинка, 18 чудових козаків, серед яких більше половини – спортсмени. Всі ерудовані, емоційні, спритні і за будь-яку справу – гуртом. Саме у дружбі наша сила. Так дружно ми підготували літературне свято « Шевченкове слово в віках не старіє» до 200 – річчя з дня народження Т. Г. Шевченка. Спланували свято провести у районній бібліотеці. Саме до Шевченківських днів тут була організована виставка, де представлені кращі роботи дітей з всього району. У читальному залі кращі збірки нових і старих видань, картини, вишиванки і портрет Великого Кобзаря. Під гаслом « Поезія – вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини» ми розпочали свято. Мої діти лише четвертокласники, але декламують як актори, по – дорослому, вкладаючи душу у кожну строфу.
Кращі читці класу взяли участь у телемарафоні  кращих читців поезії Т. Шевченка з іншими районами області. В роздумах діти слухали вірші, покладені на музику. Провели змістовну і цікаву вікторину за творами Кобзаря. А ще в класі організували виставку малюнків до прочитаних творів.
Такі уроки ніколи не проходять безслідно. Адже ми побували у царстві мудрого красивого, доброго і мужнього слова. Тож віриться, що у майбутньому на шляху цих всезнайок зустрінуться добрі і творчі люди, які продовжать  розвивати і вдосконалювати юні таланти.

Оксана Радюкіна, вчитель – методист початкових класів

IMG_8649

IMG_8627

Volochys’k:
Корисні посилання

mon

mon

mon

mon

mon

mon

mon

Архів публікацій