Опитування

Оцініть новий дизайн веб-сайту

Loading ... Loading ...

Саме так звучала тема другого засідання методичного об᾽єднання вчителів початкових класів. Педагоги розглянули проблеми забезпечення взаємодії в освітній роботі з дітьми старшого дошкільного і молодшого шкільного розвитку. Заступником директора Швалюк Л.В. проаналізовано напрацювання з проблем наступності між дошкільною та початковою освітою. Шкільний психолог П᾽ятницька Л.Е. наголосила на особливостях психофізичного розвитку дитини перед школою та особливостях адаптації до навчального процесу учнів 6-річного віку.

Вчитель-логопед Казанішена Н.А. поділилася досвідом роботи із дітьми з особливими потребами та вивчення особистості дитини як передумови організації навчальної діяльності.

Приділено увагу до особливостей організації ГПД в 1-их класах. Вихователь Карпова В.Д. поділилася досвідом з організації самопідготовки, а Базалінська І.Б. звернула увагу на особливості проведення ігор та розваг в режимі ГПД.

З нагоди 200-річчя від народження В.О.Сухомлинського винесено на обговорення питання педагогічної спадщини видатного педагога як першоджерело формування особистості дошкільників та молодших школярів.

       Поради вчителеві, який готується працювати з першокласниками підготувала вчитель 1-Б класу Кривошия О.М. Уміння учнів вчитися у дидактичній системі Сухомлинського проаналізувала Повзун Л.М.

        Із оглядом фахової періодики  виступила Шустіцька В.О.

    Плануючи наступне засідання члени МО отримали завдання:

Працювати над пошуками нових форм і методів ефективної роботи на уроках читання

Організувати взаємовідвідування уроків читання.

Фото

Volochys’k:
Корисні посилання

mon

mon

mon

mon

mon

mon

mon

Архів публікацій