Опитування

Оцініть новий дизайн веб-сайту

Loading ... Loading ...

Початок грудня 2013 року був по особливому врожайним та копітким для початкової освіти району. Впродовж двох днів проводились випробування у конкурсних заходах вчителів початкових класів, що приймали участь у конкурсі фахової майстерності „Учитель року-2014ˮ

Достойно наш навчальний заклад представила на районному етапі конкурсу вчитель початкових класів Бочарська Оксана Данилівна з досвідом роботи „Організація освітньо-творчої діяльності молодших школярівˮ, якій довелося пройти випробування:

Перший день змагань проходив у безпосередньому спілкуванні членів журі з конкурсантами. Учасниками виконано:

Письмову роботу, що  передбачала перевірку фахової підготовки, володіння методикою викладання предмета та загальної ерудиції, а також виконання творчого завдання.

Майстер-клас «Я роблю це так» з презентацією досягнень конкурсанта як педагога, де він виконує роль «вчителя вчителів», розкриваючи методи своєї роботи та оригінальні ідеї. При проведенні майстер-класу Оксана Данилівна яскраво ілюструє метод кубування, малювання у стилі пуантилізму, спів акапелло, чим заохочує та захоплює аудиторію колег.

Співбесіду, яка передбачає дискусію за змістом проблеми, над якою працює вчитель.

Другий день змагань:

Проведення уроку музичного мистецтва „ Музичний настрій зимових святˮ у 2 класі Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст.№5. Урок став чіткою ілюстрацією представленого досвіду роботи вчителя, його творчого підходу щодо використання сучасних інноваційних технологій та здатності розробляти нові. Оксаною Данилівною чітко і конкретно сформулювано мету, завданння і визначено тип уроку, обрано ефективні форми роботи з учнями.

 Членами жюрі підведено підсумки конкурсу, з якими ознайомлено усіх учасників. Досягненням для школи є ІІ місце у районному етапі конкурсу „Учитель року- 2014ˮ.

     

ВЕЛИКА ВДЯЧНІСТЬ, ОКСАНО ДАНИЛІВНО!

БАЖАЄМО ТВОРЧОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЗЛЕТУ, ЯСКРАВИХ І НЕПЕРЕВЕРШЕНИХ УЧНІВ!

Volochys’k:
Корисні посилання

mon

mon

mon

mon

mon

mon

mon

Архів публікацій