Опитування

Оцініть новий дизайн веб-сайту

Loading ... Loading ...

Ось і настав цей день. На вулиці зе­леніє розкішним, буйним цвітом весна. Сонце голубить нас своїм золотим промінням.  Новий день обіцяє незна­йоме життя. Час змінює все, що оточує нас.  Довгий шлях життя не­легкий та мінливий.  Але всім нам, безумовно, світить яс­кравим багаттям наше дитинство.  Дитинство — краща пора життя людини. Але все має свій початок та кінець. Сьогоднішній день провів межу між дитинством та юнацтвом наших випускників початкової школи!  І ми вітаємо нашу гордість та надію —  наших іменинників-випускників. Вітаємо їх!

Дорогі діти! Збіжать літні канікули і ви заповните шкільні кабінети школи ІІ ступеня. До класу зайде вже ваша друга мама. Тож гордо несіть  звання випускника початкової школи. Я впевненна, що ви виправдаєте довіру ваших перших вчителів. Будете радувати їх лише гарними новинами та досягненнями. Пам’ятайте, вчитель — це людина, котра приймає дитину з батьківських рук і веде Країною знань аж до першого кроку у дорослий світ. Тож кому, як не цим людям, ми повинні дякувати за добру підготовку до самостійного життя?

Сьогодні поруч з вами найрідніші люди, ваші батьки. Погляньте, дорогі діти, на своїх батьків. Їхні очі сяють щастям, а десь у глибині прихована тривога. Бо попереду ще стільки випробовувань! Батьки переживають у кілька разів більше, ніж ви самі. Тож любіть своїх рідних, будьте завжди гідними їх, дайте їм можливість пишатися вами! Зробіть так, щоб передчасні зморшки не лягли на їхні прекрасні обличчя, щоб їхні сердця були спокійні за вас!

Фото

Volochys’k:
Корисні посилання

mon

mon

mon

mon

mon

mon

mon

Архів публікацій