Опитування

Оцініть новий дизайн веб-сайту

Loading ... Loading ...

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Привертаємо увагу усіх причетних до нашої початкової школи. Весь тиждень з понеділка 17 лютого по п’ятницю 21 лютого будемо раді ділитися з Вами щоденником Тижня початкової освіти.

День перший.
Читати далі

У своїй професійній діяльності вчителі початкових класів закладу використовують матеріали газети «Колосочок». Цікаві факти, оригінальні завдання, пошукові вправи – це матеріал, який можна знайти у кожному номері видання. Саме завдяки цим знанням учні щорічно успішно справляються із завданнями Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок». От і в 2017 році із 51 учасника 43 учні отримали золоті та 8 учнів – срібні сертифікати. З нетерпінням чекаємо на конкурс «КОЛОСОК весняний-2018»

VIDEO

Творчий педагог завжди у пошуку нових ідей, інтерактивних форм самоосвітньої діяльності. Педагогами початкової школи Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 у 2017 році обрано курси “Вчимося жити разом” та “Основи здоров’язбережної компетентності” порталу превентивної освіти. Саме тому цьогорічний Тиждень початкової освіти проходив під цим гаслом. Більшу частину відкритих заходів становлять уроки-тренінги відповідно рекомендацій навчально-методичного комплекту «Вчимося жити разом» для початкової школи, який спрямований на розвиток у дітей відповідного віку соціальних навичок, а саме: ефективного спілкування, співчуття, поваги до прав людини, роботи в команді, конструктивного вирішення конфліктів і їх запобігання, протистояння негативним соціальним впливам, переговорам, медіації, примиренню.

Шануй себе та інших.

Моя родина.

Школа спілкування.

Вчимося жити у правовій державі.

Дружний клас.

“Котик і Півник” робота з дитячою книгою.

Дружна родина.

Справжній друг. Який він?

Рости здоровим…

Її величність Музика.

Саме такою темою були поєднані заходи семінару-практикуму вчителів початкових класів Волочиської ОТГ, що проведений на базі Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 24 січня 2018 року.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головною її метою є створення школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це має бути школа, до якої приємно буде ходити учням. Тут прислухатимуться до їхньої думки, вчитимуть критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Усі педагогічні спільноти України пильно стежать за тими вимогами та змінами, котрі апробуються у школах-пілотниках впродовж 2017-2018 навчального року. Саме з метою висвітлення пропозицій та робочих проблем організації освітнього середовища для першокласника створено на сьогодні освітні платформи, сайти,блоги; організовано самоосвітній простір учителя в он-лайн режимі. Кожен небайдужий педагог готує себе до роботи у першому класі 2018-2019 н.р.

Не стоять осторонь і колеги-початківці нашого навчального закладу. Тому використовують у роботі фрагментарно нові вимоги, форми організації навчальної діяльності учнів, забезпечують мотивацію до навчання своїх вихованців. Тими та іншими знаннями, ідеями і підходами ми поділились на семінарі-практикумі. Двері нашого закладу завжди відчинені, а ми готові до спілкування з колегами.

Вдячні методичному кабінету відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради за методичний супровід навчального процесу, міській раді за сприяння у створенні комфортного освітнього середовища в рамках Нової української школи.

VIDEO

Цьогорічний семінар-практикум для вчителів початкових класів та заступників з НВР загальноосвітніх закладів Волочиської ОТГ на базі Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 проходив за тематикою «Сучасний урок в початковій школі в контексті компетентнісного підходу». Учасники семінару мали можливість отримати поради практичного психолога П’ятницької Л.Е. щодо психологічного супроводу навчально-виховного процесу, відвідати відкриті уроки та логопедичне заняття, що мали за мету підкреслити вагомість міжпредметних зв’язків та інтеграції навчального матеріалу у початковій школі. Найбільш корисним, за відгуками педагогів, виявився майстер-клас вчителя початкових класів, дипломанта ІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» Повзуна Василя Васильовича. Поєднані вчителем види роботи та обмін досвідом з питань підготовки та презентації досвіду у рамках конкурсних випробувань став цінним матеріалом як для вчителів так і для заступників. Підсумовуючи роботу учасників семінару, заступник з НВР Швалюк Л.В. акцентувала увагу на вимогах до сучасного уроку, сучасного вчителя початкових класів з огляду компетентнісного підходу. Сподіваємось, що час проведений на семінарі-практикумі збіг швидко, залишив приємні враження, надихнув на творчу працю.

VIDEO

Сучасний урок                      VIDEOКосмічна подорож

вітання ПОВЗУН

Цьогорічний районний фаховий конкурс «Учитель року-2017» засвітив яскраві зірочки у номінації «початкова школа». Усі шість конкурсних випробувань, передбачених вимогами Всеукраїнського конкурсу достойно пройшов учитель початкових класів Повзун Василь Васильович. Презентуючи конкурсному журі проблему «Інтеграція навчального матеріалу та міжпредметні зв’язки на уроках у початковій школі» вчитель зумів продемонструвати актуальність теми та ефективність використання в практиці роботи з учнями початкової школи. 

Відео

Сонячний ранок. Святкове шкільне подвір’я. Усміхнені та разом з тим задумані обличчя. Різнобарв’я квітів, бантиків, вишиванок. Поряд з юними випускниками їхні перші вчителі, мами, татусі, запрошені гості. Лунають знайомі шкільні мелодії. У душі свято, на серці туга, попереду- незвіданий світ нових шкільних пригод. Ми були поряд з вами, дорогі діти, батьки цілих 4 роки. Ми ділили разом радощі перемог та смуток невдач. Сьогодні ви перегортаєте першу сторінку цікавої книги шкільного життя. Ми віримо у вас, ми програмуємо вас на успіх. Тож, сміливо ступайте вперед і нехай вам гараздить.

Відео

Сьогодні наші першокласники впевнено можуть сказати: Прощавай!

Позаду важкі перші кроки у першому класі, вперті букви, що ніяк не складались у злиття, перші слова- такі очікувані і важковимовні. Рідні прописи, котрі вели рядок за рядком до перших серйозних речень, виведених вмілою дитячою рукою. Все це він- Букварик. Це на його сторінках допитливі очиці винаходили нові і нові відкриття, завдяки яскравим сторінкам вчилися любити свій рідний край, величати рідну українську мову.

Перший крок зроблено. З великою вдячністю прощаємося з Букварем та складаємо обіцянку бути наполегливими та кмітливими учнями.

Відео

Ogolosh

15 квітня 2015 року у м.Волочиську проводився районний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Читати далі

Volochys’k:
Корисні посилання

mon

mon

mon

mon

mon

mon

mon

Архів публікацій