Опитування

Оцініть новий дизайн веб-сайту

Loading ... Loading ...

Конкурси

вітання ПОВЗУН

Цьогорічний районний фаховий конкурс «Учитель року-2017» засвітив яскраві зірочки у номінації «початкова школа». Усі шість конкурсних випробувань, передбачених вимогами Всеукраїнського конкурсу достойно пройшов учитель початкових класів Повзун Василь Васильович. Презентуючи конкурсному журі проблему «Інтеграція навчального матеріалу та міжпредметні зв’язки на уроках у початковій школі» вчитель зумів продемонструвати актуальність теми та ефективність використання в практиці роботи з учнями початкової школи. 

Відео

Початок грудня 2013 року був по особливому врожайним та копітким для початкової освіти району. Впродовж двох днів проводились випробування у конкурсних заходах вчителів початкових класів, що приймали участь у конкурсі фахової майстерності „Учитель року-2014?

Достойно наш навчальний заклад представила на районному етапі конкурсу вчитель початкових класів Бочарська Оксана Данилівна з досвідом роботи „Організація освітньо-творчої діяльності молодших школярів?, якій довелося пройти випробування:

Перший день змагань проходив у безпосередньому спілкуванні членів журі з конкурсантами. Учасниками виконано:

Письмову роботу, що  передбачала перевірку фахової підготовки, володіння методикою викладання предмета та загальної ерудиції, а також виконання творчого завдання.

Майстер-клас «Я роблю це так» з презентацією досягнень конкурсанта як педагога, де він виконує роль «вчителя вчителів», розкриваючи методи своєї роботи та оригінальні ідеї. При проведенні майстер-класу Оксана Данилівна яскраво ілюструє метод кубування, малювання у стилі пуантилізму, спів акапелло, чим заохочує та захоплює аудиторію колег.

Співбесіду, яка передбачає дискусію за змістом проблеми, над якою працює вчитель.

Другий день змагань:

Проведення уроку музичного мистецтва „ Музичний настрій зимових свят? у 2 класі Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст.№5. Урок став чіткою ілюстрацією представленого досвіду роботи вчителя, його творчого підходу щодо використання сучасних інноваційних технологій та здатності розробляти нові. Оксаною Данилівною чітко і конкретно сформулювано мету, завданння і визначено тип уроку, обрано ефективні форми роботи з учнями.

 Членами жюрі підведено підсумки конкурсу, з якими ознайомлено усіх учасників. Досягненням для школи є ІІ місце у районному етапі конкурсу „Учитель року- 2014?.

     

ВЕЛИКА ВДЯЧНІСТЬ, ОКСАНО ДАНИЛІВНО!

БАЖАЄМО ТВОРЧОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЗЛЕТУ, ЯСКРАВИХ І НЕПЕРЕВЕРШЕНИХ УЧНІВ!

З метою активізації творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи педагогічних працівників, посилення їх відповідальності за результати навчання і виховання дітей та молоді,забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної праці щорічно педагоги школи приймають участь у фахових конкурсах та виставках власних робіт.
Приємно константувати факт перемоги вчителів початкових класів. За підсумками 2013 року обласною педагогічною виставкою „Освіта Хмельниччини на шляхах реформування? визнано переможцями та нагороджено дипломами:
І ступеня
Лінник Ольгу Григорівну, вчителя основ здоров?я,з навчальним посібником молодшого школяра „Безпечна поведінка?
Бочарську Оксану Данилівну, вчителя початкових класів,з методичним посібником „Розвиток творчих здібностей молодших школярів на уроках української мови і читання?
ІІ ступеня
Манастирську Євгенію Іванівну, вчителя початкових класів,з методичним посібником „Солнышко. Внеклассное чтение. 3 класс?
Карпову Вікторію Дмитрівну, вихователя ГПД,з навчальним посібником для годин спілкування „Мій рідний край-моя Хмельниччина?

ТАК ТРИМАТИ!

Volochys’k:
Корисні посилання

mon

mon

mon

mon

mon

mon

mon

Архів публікацій